0

Kısırlığa Çözüm Mü Arıyorsunuz?

kısırlığa çözümBu yazımızda sizlere, kısırlığın çözümü var mı sorusunun yanıtları arasında yer alan bir kısırlığa çözüm önerisinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Kısırlığa iyi gelen şifalı bitkiler ile gerçekleştireceğimiz kısırlığa çözüm önerisini, iktidarsızlık problemini çözmek için de kullanabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer kısırlığın çözümü var mı diyorsanız, hiç zaman kaybetmeden, kısırlığa iyi gelen şifalı bitkiler ile hazırlanan kısırlığa çözüm önerisini sizlere aktaralım:
Kısırlık problemi bulunması dolayısı ile bebek sahibi olamayan; ya da iktidarsızlık probleminin bulunması dolayısı ile hayatını zor şartlarda yaşayan erkekler için, hiç zaman kaybetmeden, kısırlığa iyi gelen şifalı bitkilerden oluşan, kısırlığa çözüm niteliğindeki karışımın malzemelerini aktaralım:

Kısırlığa iyi gelen karışım için gerekli malzemeler:
Dört gram tarçın
Yedi gram karabiber
Yedi gram kebabe
Yedi gram karanfil
Yedi gram şalgam tohumu
Yedi gram havuç tohumu
Yedi gram ısırgan tohumu
Yedi gram pire otu tohumu
Yedi gram anason tohumu
Yedi gram kereviz tohumu
Yedi gram acı badem yağı
Yedi gram üzerlik tohumu
Yedi gram ak günlük
Yedi gram sinameki
Yedi gram mastaki
Yedi gram turp tohumu
Elli gram şeker
Bir buçuk çorba kaşığı misk
Yarım kilo bal
On beş gram çörek otu
Kısırlığa çözüm olarak önerilen bütünm bu malzemeler, bal hariç, bir kap içerisine alınarak ezilir; ve un haline getirilerek iyice karıştırılmalarının sonrasında içerisine bal ilave edilerek tüm malzemeler karıştırılır; ve macun kıvamına getirilir. Daha sonra ise bir gün bekletilmesi gereken karışımın, sonraki gün itibari ile her gün, günde iki kaşık olmak kaydı ile yenmesi gerekmektedir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.