1

Lazer Epilasyonun Zararı Var Mı?

Bu yazımızda sizlere, lazer epilasyonun zararı var mı sorusunun yanıtlarından söz edeceğiz. Lazer epilasyon kısırlık yapar mı, ve lazer epilasyon kanser yapar mı gibi sorular, pek çok kadının ortak sorusudur. Bu anlamda, lazer epilasyonun zararları pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Biz de sizler için bu anlamda, lazer epilasyonun zararı var mı sorusunun yanıtlarını bulmaya karar verdik:
Lazer epilasyon kanser yapar mı? Lazer epilasyon kanser yapar mı sorusunun yanıtı, özellikle, lazer epilasyon koltuk altı uygulamasında akla gelmektedir. Lazer epilasyon koltuk altı uygulamasında, lazer epilasyon kanser yapar mı diyenler, göğüs kanserinden yana bir tereddüt yaşamaktadırlar. Lazer epilasyon kanser yapar mı sorusunun yanıtı olacak nitelikte bir bilimsel çalışmanın bulunmadığını belirten uzmanlar, lazer epilasyon ile aldığımız ultraviyole ışınların, gündelik hayatta karşılaştığımız ultraviyole ışınlarla aynı etkileri yaratmaktan ileri gitmediğini belirtmektedirler. Bu nedenle, lazer epilasyon koltuk altı uygulamasında herhangi bir korkuya gerek bulunmadığı vurgulanmaktadır.

Lazer epilasyon kısırlık yapar mı? Lazer epilasyon kısırlık yapar mı sorusunun yanıtı da, lazer epilasyon genital bölge uygulaması yaptıran kadınlar tarafından merak edilmektedir. Bu anlamda, lazer epilasyon kısırlık yapar mı sorusunun yanıtını da, lazer epilasyon genital bölge uygulaması kapsamında, uzmanların vermiş olduğu bilgilere dayanarak vermeye çalışalım: Lazer epilasyon genital bölge uygulamasında, derinin sadece bir milimetre altına giden lazer ışınları, sadece kıl köklerini etkileyecek kadar kısa bir süre uygulanmaktadırlar, ve, lazer epilasyon genital bölge uygulamasında lazer epilasyon ile yayılan ultraviyole ışınlar, lazer epilasyon koltuk altı uygulamasında da olduğu gibi, günlük hayatta sıklıkla karşılaştığımız zararlı ışınlardan daha zararlı değildirler. Bu nedenle, ve, lazer epilasyon genital bölge uygulamasında, lazer epilasyon kısırlık yapar mı sorusunun bilimsel olarak ”evet yapar” şeklinde bir yanıtının bulunmaması nedeniyle, lazer epilasyon genital bölge uygulamasının da rahatlıkla gerçekleştirilebileceği belirtilmektedir.

admin

One Comment

  1. BEN 4 YILDAN BERILAZERE GIDIYORUM DUYDUMKI KANSER YAPIYORMUS ISTE KISIRLIK FILAN BEN BEKAR GENC KIZIM BIRAZ KORKTUM HALA BITMEDI BU KILLAR SIZCE BITENE KADAR DEVAM ETMELEMIYIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.