0

Bitkisel Astım İlaçları

Bu yazımızda sizlere, astım için bitkisel ilaçlar arasında yer alan, astıma iyi gelen şifalı bitkilerden hazırlanan bir bitkisel astım tedavisi önerisinde bulunacağız. Bitkisel astım ilaçları arasında da yer alabilecek olan bu formülün bir macun olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Bitkisel astım ilaçları arasında yer alan astım macunu, astıma iyi gelen şifalı bitkilerin karışımından oluşmaktadır. Bitkisel astım tedavisi için astım macununun malzemelerine bakalım:
20 damla okaliptus yağı, 20 damla nane yağı, 30 gram arı sütü, 250 gram andız pekmezi, 1 kilo çam balı, 1 tatlı kaşığı zerdeçal, 1 tatlı kaşığı kediotu kökü, 1 yemek kaşığı karahalile, 1 yemek kaşığı çuhaçiçeği, 1 yemek kaşığı çörekotu, 2 yemek kaşığı Çin geveni, 2 yemek kaşığı çam ağacı kabuğu, 2 yemek kaşığı zencefil, 2 yemek kaşığı deniz kadayıfı, 3 yemek kaşığı andız kökü…
Astıma iyi gelen şifalı bitkiler yukarıda verilen astım macunu malzemeleri arasında yer almaktadırlar. Bitkisel astım ilaçları, ve bitkisel astım tedavisi uygulamaları arasında yer alan astım macunu ile ilgili bilgiler şu şekilde devam etmektedir:

Bitkisel astım ilaçları arasında yer alan astım macununu, bitkisel astım tedavisi için kullanmak adına, öncelikle astıma iyi gelen şifalı bitkileri, mümkün olduğunca ince parçalara ayırın. Daha sonra büyük bir kase alın, ve kasenin içine önce pekmez, arı sütü, ve balı boşaltın. Daha sonra ise, astıma iyi gelen şifalı bitkileri kasenin içerisine ilave ederek, bir tahta kaşık yardımı ile karışımı iyice karıştırın. Bitkisel astım tedavisi için, astım macununun içerisine aromatik yağları da ilave edin, ve iyice karıştırdığınız bitkisel astım ilaçları arasında yer alan astım macununu cam bir kavanozun içerisine boşaltın.
Astıma iyi gelen şifalı bitkiler ile hazırladığınız, bitkisel astım ilaçları arasında yer alan astım macununu, bitkisel astım tedavisi için kullanmak amacı ile, günde üç sefer, her seferinde bir tatlı kaşığı olmak şartı ile, pastil emer gibi emerek, yavaşça tüketin. Bitkisel astım ilaçları arasında yer alan, astıma iyi gelen şifalı bitkileri satın alırken, özellikle aromatik olan yağların sentetik olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.