0

Sürekli Aynı Bölgede Ve Geçmeyen Baş Ağrısı Neden Olur?

sürekli aynı bölgede baş ağrısıBu yazımızda sizlere, aynı bölgede baş ağrısı, sürekli aynı bölgede baş ağrısı, ve geçmeyen baş ağrısı ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de geçmeyen baş ağrısından, aynı bölgede baş ağrısı, ya da sürekli aynı bölgede baş ağrısından şikayetçi iseniz, bu yazımızda sizin için gerekli bilgilerin aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir.
Aynı bölgede baş ağrısı, ya da sürekli aynı bölgede baş ağrısı hissi yaşıyorsanız, bu durumun nedeninin, o bölgede var olan bir lezyondan kaynaklı olabileceğini belirtmemiz gerekmektedir.

Geçmeyen baş ağrısının ise belirli bazı nedenlerinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Mesela, kafanın içinde gözlemlenmesi muhtemel basınç artışı, kafa içerisinde bulunan tümörler, biraz önce de belirttiğimiz, aynı bölgede baş ağrısında olduğu gibi kafa içerisinde bulunan lezyonlar, merkezi sinir sisteminde enfeksiyon bulunması ki bu durum da diğerleri gibi çok ciddidir, ve enfeksiyonun geçebileceği düşünülmemelidir, menenjite kadar varabilen sonuçlara sebebiyet verebilmektedir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.