0

Kalıcı Olarak Yüksek Tansiyon Evde Nasıl Düşürülür?

yüksek tansiyonun evde tedavisiBu yazımızda sizlere, yüksek tansiyon evde nasıl düşürülür, yüksek tansiyona evde ne yapılır şeklindeki soruların yanıtları arasında yer alan, yüksek tansiyonun evde tedavisinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz zaman kaybetmeden, yüksek tansiyon evde nasıl düşürülür; ve yüksek tansiyona evde ne yapılır sorularının yanıtları arasında yer alan, yüksek tansiyonun evde tedavisinden söz edelim:
Yüksek tansiyon evde nasıl düşürülür; ve yüksek tansiyona evde ne yapılır sorusunun yanıtları arasında yer alan, yüksek tansiyonun evde tedavisi için önerilen bu yöntem, Rus doktorlar tarafından çok sık tercih edilmekle birlikte, damar sertliği, damar tıkanıklığı, damar yağlanması gibi durumlarda da kullanılmakla birlikte, zaman zaman ülkemizde de tercih edilen, ve sonucun kalıcı olarak elde edildiği belirtilen bir yöntemdir. Dilerseniz gerekli malzemeleri gözden geçirelim:

Malzemeler:
Kırk diş sarımsak
İki litre limon suyu
Sarımsaklar soyularak ezilmeli, limon suyunun içerisine ise kesinlikle su katılmamalıdır. Bir de, bu karışımın içerisinde hazırlanacağı bir şişe; ya da kavanoza gerek duyulmakla birlikte, ağzının mutlaka sıkı kapatılması gerekmektedir. Kavanozun etrafı alüminyum folyo ile kapatılarak, malzemelerin gün ışığı, ve güneşi görmemesi sağlanır.
Sarımsaklar yıkanmadan ezilmeli; ve kavanozun içerisinde bulunan limon suyu ile karıştırılmalıdır. Sonrasında sıkı bir şekilde ağzı kapatılan kavanozun, 25 gün boyunca, günde bir kaç sefer çalkalanmak sureti ile ılık bir yerde bekletilmesi gerekmektedir. 25. günün sonunda sarımsaklar limon suyunun içerisinde eriyecek; ve karışım hazır hale gelmiş olacaktır.
Hazırlanan bu karışımın, her gün sabah kahvaltıdan yarım saat önce; ve olabildiğince aynı saatte, yarım çay bardağı içilmesi gerekmektedir. Ancak içilecek olan karışımın içerisine şeker, ya da tuz gibi hiç bir şeyin eklenmemesi gerektiği unutulmamalıdır.
Herhangi bir ilaç kullanımı, özellikle de kan ilaçları kullananların, bu karışımı, doktorlarına sormadan kesinlikle kullanmamaları gerekmektedir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.