1

Karbonatlı Su İle Zayıflama Ve Karbonatlı Suyun Zararları

karbonatlı suyun yan etkileriBu yazımızda sizlere, karbonatlı suyun zararı var mı sorusunun yanıtları ile birlikte, karbonatlı suyun zararları nelerdir sorusunun yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Karbonatlı suyun zararları, ve karbonatlı suyun yan etkilerini bilerek, günde iki bardak karbonatlı su içip zayıflamaya çalışanlar, bu işlemi uygulayarak karbonatlı suyun zararlarına, pek tabi maruz kalabiliyorlar.
Karbonatlı su ile zayıflamanın bilimsel bir geçerliliği bulunmadığını belirten uzmanlar, karbonatlı su ile zayıflamanın mümkün olmadığını bizlere belirtiyorlar. Peki karbonatlı su ile zayıflama, söylenenlere göre nasıl gerçekleştiriliyor? Sabah ve akşam olmak üzere aç karna, bir bardak sıcak suyun içerisine yarım çay kaşığı karbonat konuluyor, ve eritilerek içiliyor. Böylelikle vücudun, asitlerinden arındırıldığı, ve zayıflamanın olanaklı hale geldiği belirtiliyor.

Karbonatlı su ile zayıflamanın olanaklı olmadığı belirtiliyor. Ancak yine de karbonatlı su ile zayıflama isteğinde bulunanların, şu sorunun yanıtını bilmeleri gerekiyor: karbonatlı suyun zararı var mı? Karbonatlı suyun zararları neler? Şimdi gelin birlikte karbonatlı suyun zararları, ve karbonatlı suyun yan etkilerine bakalım:
Özellikle midesinde ülser, reflü gibi problemi bulunan kişiler, karbonatlı su, bu problemlerinizi yeniden su yüzüne çıkartabilir; hatta, midesinde problem olmayan kişiler de karbonatlı suyun zararlarına bu anlamda maruz kalabilir, mide yaralarının gündeme gelmesine kendi kendilerine sebebiyet verebilirler.
Karbonatlı suyun zararları arasında kalp yetmezliğine neden olabileceğinden de söz etmemiz gerekmektedir. Bunun nedeni, sıvı, ve sodyum dengesinin vücut tarafından bozulabilmesinden kaynaklanmaktadır…

admin

One Comment

  1. Karbonatlı su sakın içmeyin kalp yetmezliği yapıyor… evet zayıflatır, tümörleri de küçültür. AMA kalp yetmezliği yapıyor bilinçsizce sakın kullanmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.